SPF YANİ GÜNEŞ KORUYUCULAR HER GÜN NEDEN KULLANILMALI?

SPF YANİ GÜNEŞ KORUYUCULAR HER GÜN NEDEN KULLANILMALI?

Güneş aslında hepimizin içini ısıtan, bizlere enerji veren ve kendimizi daha hissetmemizi sağlayan en güzel kaynak.

Yaz aylarını hemen hemen hepimiz çok seviyoruz.

Tatil yapmayı, gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi en çok yaz aylarında planlıyoruz. Ve bu durumlarda heyecanla valizlerimizi hazırlarken de ilk aklımıza gelen güneş koruyucu oluyor. Çünkü güneşi, güneşli havaları bu kadar çok seviyor olsak da maalesef güneş ışınlarının cildimize verdiği zararları da göz ardı edemeyiz.

Fakat asıl önemli olan sadece yaz aylarında ya da güneşli günlerde değil her mevsim ve her gün cildimizi korumamız gerektiği gerçeğini unutmamak ve güneş koruyucu uygulamayı ihmal etmememiz gerektiği.

Çünkü güneş ışınları her yerde ve her zaman bizimle…

Cildimizde yaşadığımız birçok probleminde en önemli sebeplerinden olan UV ışınları cildimizi yaşlandırıyor, kurutuyor, kırışıklıklara ve leke oluşumlarına sebep oluyor. Bu sebeple Yaz-kış demeden her gün cildimizin sağlığı ve güzelliği için güneş kremi olmazsa olmazımız bakım rutinimizin vazgeçilmezi olmalı.

Bakım rutininize ekleyerek cildinizi hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı yüksek bir şekilde koruyacak, dilerseniz makyaj altına da rahatlıkla uygulayabileceğiniz Purıto Daily Go-to Sunscreen Spf 50+ ve Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Clear Up Sun SPF 50+  ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu harika Güneş koruyucu ürünlerin özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

Purıto Daily Go-to Sunscreen Spf 50+ : Çok özel içerikler ile formüle edilmiştir. Cildi güneşin tüm zararlı etkilerine karşı korur. Son derece hafif bir yapıya sahiptir bu sayede ciltte hızla emilir, beyaz iz ve yapış yapış bir his bırakmaz. Aynı zamanda cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve canlandırır. İster tek başına ister makyaj altına 4 mevsim ve her gün uygulanabilir.

Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Clear Up Sun SPF 50+:Probiyotik içerir ve Güçlü UV korumalı bir güneş kremidir. Cildi korurken aynı zamanda cildi aydınlatır ve nemli tutar. Ciltte hızla emilir ve beyaz iz bırakmaz. Doğal ton eşitleyici etkiye sahiptir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Makyaj altı veya tek başına her gün kullanılabilir.

 

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşMağazaya Dön